Annama Villa
| WiFi Wi-Fi | Aktiviteter Golfbane Ridning Cykling | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Gårtur på 20 minutter fra Annama Villa vil føre gæsterne til Pinar Del Norte, mens El Totem ligger 25 minutters gang derfra.
Stedet ligger 25 minutters gang fra Villa Gesells centrum. Gæsterne kan også finde restauranter, herunder La Luna Roja og Las Cortaderas, kun 600 meter fra villaen. La Casa de Carlos Gesell ligger ved siden af villaen.
- Lokale seværdigheder
- La Casa de Carlos Gesell1443 km
- Balneario Puerto Paraiso1413 km
- Pueblo Limite901 km
- Casa Macca1209 km
- Museo Carlos Idaho Gesell1462 km
- Totempælmonumentet1593 km
- Museo Municipal1525 km
- Bosque Fundacional1338 km
- Det Kommunale Arkivmuseum1523 km
- Lufthavne
- Villa Gesell lufthavn6 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
- Vagtservice
- Nøgleadgang
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Picnic område/ Borde
Aktiviteter og afslapning
- Have
- Grillfaciliteter
- Ridning
- Cykling
- Golfbane
Services
- Udflugtsassistance/Billetbestilling
- Dagligvare shopping service
På værelset
- Varme
- Dagligstue
- Havemøbler
- Spisebord
- Vaskemaskine
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan vi parkere vores bil i Annama Villa?
Gæster på Annama Villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger Villa Gesell fra Annama Villa?
Der er 5 km mellem Villa Gesell og Annama Villa. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Annama Villa?
Gæsterne vil kunne bo i Annama Villa med deres kæledyr.